YILBAŞI

DEKORAÇİT-ÇİMÇİT i edindiğiniz andan itibaren emeğimize verdiğiniz bedelin karşılığını almaya başlarsınız. Öncelikle ürünümüz alev almazdır, sizin ve çevrenizin güvenliği için bunun önemini ürünü edindikten sonra daha iyi anlayacaksınız. DEKORAÇİT-ÇİMÇİT solmaz, dökülmez, yıkanabilir, soğukla ve sıcakla dosttur.

Hem sizin zarar etmemeniz, hem de ürünümüzün ziyan olmaması için elimizden geldiğince istediğiniz ölçülere uymaya çalışırız. Hemen ulaşabilceğiniz yüksekliklerimiz 80cm, 100cm, 120cm, 150cm, 200cm olsa da diğer ölçüler için sizlere en hızlı hizmeti vermek için gereken gayreti gösteririz. Standart rulo uzunluğumuz 10 metredir. Ancak sizin için bu uzunluğu size özel kısaltabiliriz. İstanbul içi ve dışı bulunduğunuz bölgeye en hızlı servisi vermek için sizinle teslimat öncesi görüşüp sizin için en ekonomik yol ne ise o yolla sevkiyatı veya yönlendirmeyi yaparız.

DEKORAÇİT-ÇİMÇİT den pek çok ürün yapabiliriz ve yapıyoruz da. DEKORAÇİT-ÇİMÇİT Panel, DEKORAÇİT-ÇİMÇİT Çiçeklik, DEKORAÇİT-ÇİMÇİT Çöp Konteynırı Kamuflajı ve hayalinizde çizdiğiniz pek çok şeyi hayata geçirebiliriz.

DEKORAÇİT-ÇİMÇİT marka tescil belgelerimiz, tasarım tescil belgelerimiz ve diğer tüm gerekli belgeler için bizimle temasa geçiniz. Unutmayınız ki DEKORAÇİT-ÇİMÇİT üretimle beraber başlayan belgelerle doğrulanmış kaliteye sahiptir.