Kurumsal


 

Osaka Dekorasyon 25 yıllık altyapısı olan kolektif bir bilincin yansıması olarak DEKORAÇİT, ÇİMÇİT markalarının üretimini yapmak üzere 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Firmamız, TPE onaylı DEKORAÇİT  ÇİMÇİT markalı ürünlerinin üretimini  İstanbul daki fabrikasından yapmakta, ürünlerini  araştırma geliştirme çalışmalarıyla gün be gün geliştirmekte müşterilerine ve iş ortaklarına daha estetik, daha güvenli, daha kolay kullanılabilir ürünler sunmak üzere çalışmaktadır.

Temel felsefesi kalite olan firmamız yurtdışındaki faaliyetleri ile de ülkemize katma değer kazandıracak girişimlerine devam etmektedir. DEKORAÇİT  ÇİMÇİT markalarının yanı sıra pek çok kurumsal işletmenin  sezon dekorasyonu ve dekoratif aydınlatma ihtiyaçlarına da çözümler üreten firmamız  getirdiği yeniliklerle alanında emsal olmuştur.

Üretimlerinin  ve geliştirmiş olduğu projelerinin referansı  yıllar içinde çoğalan memnun müşterileri olan firmamız üretim ve satış alanında  yapacağı daha pek çok yeniliklerle de siz değerli dostlarımızın teveccühüne layık olmaya devam edecektir.
 

 

Saygılarımızla

 

Osaka Dekorasyon © 2015 Tüm Hakkı Saklıdır.
Tasarım & Kodlama :Fsm Yazılım
 

 

 

Anasayfa Kurumsal Dekoraçit Çimçit Aydınlatma ve Dekorasyon Sertifikalar İletişim